DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Přípravný kurz k talentovým zkouškám na obor "Filmové a televizní tvorby” 

Umístění účastníků kurzu 2022 - na Panské z 239 dětí naši účastníci obsadili 1., 3., 9., 13., 15., 50., 63. a 89. místo. Na Eduso z 90 dětí naši účastníci obsadili dvě 1.místa (dva různé obory), dále 3., 14. a 30. až 40. místo. 

Termín kurzu
13.9. - 13.12. 2023   Středa 16:00 - 18:00 + 1 víkend Přijímá přihlášky již na tento podzim!            1 VOLNÁ MÍSTA! 
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace obvyklá cena pro 1 účastníka poznámky
14 lekcí + víkend 25.-26.11. lekce = 120 min (cca 50h)  7 990 Kč + 1 010 Kč (tisk, podklady a materiály pro Panskou -
u dalších škol je příplatek podle velikosti fotografií požadované školou)
min.4 - max.10 účastníků

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Pomůžeme vám připravit vše potřebné i vás k talentové zkoušce na školy jako je Panská a jí podobné, aby vaše šance na přijetí byly co nejvyšší. 
Kurz je zaměřen na základní přijímačková témata. U každého z Vás se budeme soustředit na slabá místa a nakonec zkonzultujeme a vybereme kolekci prací (fotografií atd.), které považujete za stěžejní a budete se jimi chtít u zkoušky prezentovat.
Důležitou součástí kurzu je diskuse o Vašich vybraných dílech a zvolených zkouškových tématech, protože částí přijímací zkoušky je i pohovor. 
Za poslední roky máme na filmových a uměleckých školách již mnoho přijatých a studujících žáků (doposud cca 99% úspěšnost), kteří prošli naší přípravou.
Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu. Všem budoucím zájemcům doporučejeme, aby se přihlásili na lednový kurz fotografie. Navýšíte si tím šance na přijetí na školu vašich snů! Vzhledem ke zvýšenému zájmu o školy tohoto typu v posledních letech.​ 

Hodnocení kurzu od našich spokojených účastníků a rodičů:

Dobrý den paní Křepelková, pane Neuere, 
nejprve mi dovolte Vám velice poděkovat za Vaší skvělou práci v rámci přípravného kursu. To co pro všechny děti děláte je nedocenitelné a zaslouží si můj obdiv. Kuba se na SEŠ Panská dostal a dokonce je v pořadí na 1.místě, a to jsme fakt nečekali ani to po něm nikdo nechtěl 😃
Je to radost! Byl evidentně dobře připraven a za to ještě jedno veliké díky ať se Vám daří
!!!
Blanka S. (rodič)


Dobrý den, chci vám poděkovat, že jste mou dceru přijali i se značným zpožděním z naší strany do kurzu k přípravě na talentovky. Střední průmyslová škola Panská byla její vysněnou školou už léta, a i díky tomuto kurzu a intenzivní přípravě - fotograficky rychlokurz, práce s paspartou, všeobecný přehled atd atd se na ni dostala a je nejšťastnější středoškolák z Dejvic. Moc děkuji za veškerou péči, přesčasy a to s jakým nasazením se dětem věnujete. Foceni Viki začalo bavit natolik, že se jí stává koníčkem i ve volném čase. Přípravný kurz mohu jen a jen doporučit. Bez filmových táborů, na které dříve jezdila s vaší filmovou společností už jako malá holka, by určitě neměla svůj životní směr tak jasne daný.  
Děkujeme. Tamara K. (rodič) 

Dobrý den, nejprve bych Vám chtěla poděkovat, že jste mě na poslední chvíli umožnili absolvovat přípravný kurz. Na začátku jsem s foťákem vůbec neuměla. Během pár lekcí jsem se naučila technické základy a stále se zlepšuji, sice ještě někde tu technickou chybu udělám, ale důležité je, že jsem během měsíce stihla nemožné, společně s Vaší pomocí a podporou. 
Protože jsem se na kurz přihlásila později byla pro mě příprava na talentovky obtížnější, ale lidé a lektoři na kurzu mi pomohli všechno dohnat. Přípravný kurz moc doporučuji lidem, co se bojí mluvit a sdílet své názory ;). 
Ještě jednou moc děkuji Pavlínce a Jirkovi za ochotu a trpělivost ❤️. 
Viki (účastník)


Moc a moc děkujeme za skvělý kurz. Dcerka přišla do kurzu jako filmový fanda, nicméně s fotografií byla na úplném startu. Naučila se v kurzu komplet informace k nastavení fotoaparátu, potřebnou terminologii a pod vedením lektora i potřebnou praxi k nafocení fotek k talentovkám. Kurz jí také pomohl i v oblasti filmů -  vnímat film jinýma očima, všímat si detailů a přemýšlet o profesích, které se na filmu podílely. Myslím, že se dcerka díky kurzu i více otrkala v sebepresentaci, neboť náplní kurzu byl i trénink na ústní pohovory. Věřím, že právě díky kurzu se dcerka dostala na Panskou ze skvělého 13. místa, na což jsme velmi pyšní a zároveň jsme lektorům vděční za skvělou přípravu. Kurz vřele doporučuji každému, kdo má vážný zájem o školu s podobným zaměřením.
Eva K. (rodič)


Na začátku to bylo náročné. Bylo toho hodně, co se naučit. Po pár hodinách jsem si zvykla a začaly mě hodiny dost bavit. Naučila jsem se ty nejdůležitější základy, které budu jistě na škole potřebovat. Myslím si, že bez tohoto kurzu bych se nedostala ani do 2. kola. Všichni byli moc milí a bylo vidět, že nám chtějí pomoct.
Moc děkuji, Zuzana K. (účastník)


Dobrý den, ráda bych Vám tímto ze srdce poděkovala za organizaci přípravky a dokonalou a úspěšnou přípravu syna k talentové zkoušce. Matěj si Vás s Jirkou oblíbil, získal velmi cenné zkušenosti. Do budoucna Vám  přeji hodně úspěchů a mnoho dalších přijatých studentů.
Martina P. (rodič)


Dobrý den, píši vám zpětnou vazbu ohledně kurzu.
Kurz mě moc bavil a moc jsem se na něm naučil, dodal mi rozhled co talentovky obnáší. Myslím, že hlavně díky tomuto kurzu jsem se dostal na svoji vysněnou školu. Chtěl bych vám ještě jednou moc poděkovat.
Jakub S. (účastník)


Dobrý den, dostal jsem se na panskou a chtěl bych poděkovat všem z kurzu za skvělou přípravu. Kurz byl velmi užitečný a věřím že pomůže i spoustu jiným v příštích letech. 
Vašek P. (účastník)


Spolecnost DFSZK mohu jen a jen doporučit nejen na přípravné kurzy a různé workshopy, ale hlavně pořádá krásný letní tábor s velkým nasazením a zážitky pro děti. Syn jezdil 10let, již je mu 19 má krásné vzpomínky a také díky táboru spoustu zkušeností z filmařské branže a prima přátel. Vedoucí tábora jsou jeden bezvadný tým! Děkuji za krásných letních 10dní za celých 10let pro mého syna.❤️
Dagmar H. (rodič)


Dobrý den, tak Jonáš skončil na třetím místě ze všech zájemců (cca 100) v přijímacím řízení na Eduso a na Panskou získal 80 bodů ze 100, ale bez Vaší přípravy by neměl šanci, zejména nástřel otázek všeobecného testu a příprava na prezentaci fotek, poznámky k videu a pod. Bylo to sice na poslední chvíli, ale zvládnul to.
Děkujeme moc, s pozdravem
Dalibor P. (rodič)


Kurz byl pro me od zacatku velmi narocny, ale po par hodinach jsem si zvykla a bylo to dobry. Bez tohoto kurzu bych se nejspis na Eduso asi nedostala. Jsem vdecna a rada, ze jsme s mamkou tento kurz nasli. Naucila jsem se hodne o fotografii a filmu. Ve fotografii jsem byla uplny zacatecnik. A jsem vice pripravena na skolu a nebudu uplne na zacatku.
Mia (účastník) 


Jak dcera pise na zacatku  mela z kurzu smisene pocity. Na druhe hodine uz prisla nadsena, a ze je to super. Kameru jsem ji koupila o prazdninach, takze byla uplny zacatecnik a nevedela ani zadne pojmy. A to, ze dostala na talentovych zkouskach z fotografie nejvice bodu ze vsech je urcite zasluhou vas. Dekujeme a urcite doporucujeme vyplati se to. 
Michaela H. (rodič)


Dobrý den,
Filip se do druhého kola neprobojoval. Chyběly mu necelé 2 body, ale i tak bych vám s panem Neuerem chtěla poděkovat, myslím, ze si odnesl mnoho znalostí o foceni a vše okolo ho baví ještě víc. Děkuji.
S pozdravem, Michaela B. (rodič)


Dobrý den,
před kurzem jsem s foťákem skoro neuměl zacházet. Byli velice milí, vážně nám chtěli pomoct. Naučili mě tam nutné základy, ale i různé techniky, neučili jen focení,  ale i jak se správně koukat na film a co v něm hledat. Také byli velice milí v tom, že nám pomohli přímo se zaměřit na dané školy a pomohli i s požadavky škol. Kurz bych moc doporučil, protože nejlépe se učíte od lidí co to umí a tady jde vidět že jsou to profesionálové.
Děkuji, Hynek (účastník)

Dobrý den,
chtěla jsem moc a moc poděkovat za Vaši profesionalitu, nasazení a trpělivost při letošní přípravce na Panskou.
Honza se hodně naučil a doufám, že to v lednu zúročí.
Ještě jednou vřelé díky, Jana P. (rodič)


Dobrý večer pani Pavlíno, 
tak přijímačky vypadají nadějně, hlavně Vaší zásluhou. Chtěla bych Vám a panu Jirkovi ještě jednou ze srdce poděkovat za Vaší energii a chuť, kterou jste dětem objetovali, hlavně Kubovi - ta šance tam je. Mějte se moc hezky.
S pozdravem Zlata (rodič)


Dobrý den paní Křepelková,
nevím, jestli vám Jáchym psal, ale na Panskou byl přijat :-), na což jsme velice pyšní! A jelikož jste se na jeho úspěchu podíleli i Vy, tak vám chci touto cestou ještě jednou poděkovat za super kurz! Děkuji a přeji krásný den.
S pozdravem C.Š. (rodič)

 


cs