DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

TAKTO NÁS HODNOTÍ RODIČE:

Když za mnou prvně přišel vnuk, že chce jet s kamarádkou na letní tábor, kde budou natáčet film, byla jsem překvapená, že takový tábor někdo pořádá. Paní  Křepelková, kterou jsem oslovila, mi  poslala veškeré propozice, byla jsem tím tak nadšená, že bych  tábor nejraději absolvovala  také. Na táboře bylo tolik možností, co se tam děti můžou naučit ohledně natáčení filmu. Byla jsem ráda, že tam můj vnuk může jet. Ale ještě větší radost jsem měla, když se vrátil. Byl nadšený a šťastný že tam byl. Už při příjezdu ho vítala skvělá parta dospěláků v čele s Pavlínkou Křepelkovou. Všichni byli přátelští a nadšený. Věděla jsem, že můj vnuk bude v dobrých rukou. Když jsem pro něj po 10 dnech přijela, zářil jako sluníčko a neveděl, co mi má dřív vyprávět. Byli jsme po táboře pozváni na slavnostní premiéru filmu do Prahy, který děti natočily na táboře. Pro mě a doprovod rodiny to byl velký zážitek. Nemohla jsem uvěřit, že pro partu  paní Křepelkové tábor nekončí odchodem dětí z tábora, ale  začíná práce nová, kdy s týmem film sestříhají, ozvučí a nakonec ho nahrají na DVD, aby všechny děti měly svůj film na památku. Na premiéře jsem hned vnukovi vyplnila novou přihlášku na další rok, protože tam chtěl s tou partou skvělých lidí jet znovu. To se také další rok podařilo a znovu odjel na filmový tábor, který si užil stejně, jako ten první a my jsme s rodinou to prožívali s ním. Paní Křepelkové patří dík, že v dnešní době dokáže pro děti uspořádat něco tak skvělého, jako je filmový tábor. Všem dětem bych přála, aby zažili něco tak skvělého.
Hana Vlková, Česká Lípa (babička)

Hezký večer Pavlínko, moc děkuji za Nikitu.Ve Vaší společnosti je pořád v pohodě. Moc si toho vážím.
Světlana (maminka)

Na tábory s "Pavlínkou" resp. s DFSZK jezdí naše holky už dlouhá léta. Vždy když jsme se jich potom vyptávali, co se jim na táborech líbilo, překvapilo nás, že uváděly věci, které se jim naopak na jiných táborech nelíbily, jako např. jídlo, noční bojovky, dobrá parta apod. Dokonce si na táborech našly nové kamarády a to nejen na jedno léto. Lákaly tam i své staré kamarády, takže s nimi jezdila celkem početná skupina holek. I když nakonec z nich asi nebudou herečky či kameramanky, naučily se vystupovat před ostatními, dobře artikulovat a spousty dalších dovedností z oblasti filmu, včetně kaskadérských kousků. Jeden rok měla mladší dcera vážnější zdravotní potíže a i to na táboře zvládli na jedničku.
Nám rodičům se zase líbilo každoroční podzimní promítání vedené v bezvadné atmosféře s dodatečným oceňováním všech účinkujících a i to, že výsledný film nám zůstane na památku. Velký dík všem organizátorům za celoroční obrovskou dřinu tomu věnovanou.
Rodiče Natálky a Sofinky

Všude vypravím jak je DFSZK skvělý a že letos jedeme znovu a lanařím děti sester a kamarádek. 😉 
Zdravím z Mladé Boleslavi, Zdeňka U. (maminka)

Tábory celkově se mi moc líbily. Na táboře funguje rodinné prostředí, kdy vedoucí opravdu děti znají. Lenka se naučila neostýchat se, komunikovat s dospělými i novými dětmi ( a to v dnešní době mobilů dětem moc nejde), každé dítě mělo roli v připravovaném filmu. Měla možnost si kromě hraní vyzkoušet klapku, zvukařit, líčit sebe i ostatní, vyzkoušet si šerm, kaskadérské kousky. Rozhodně nuda na táboře nebyla. Co se mi líbí moc je, že vždy po táboře se dělá premiéra. Sejdou se všichni účastníci a rodiče. Pavlínka o každém dítěti poreferuje, jak si vedlo, v čem se zlepšilo (pokud je na táboře opakovaně). Pouští se film, scénky, nepovedené scény. Donesou se dobroty a panuje hezká atmosféra. Lenka si takto užila 7 pěkných táborů. Letos už ale bohužel nebude moct jet, protože se pustila po jazykové dráze a studium jí zabere spoustu času. Děkujeme tímto Pavlínce a všem ostatním spolupracovníkům za krásně prožité letní prázdniny. No, tak snad to bude publikovatelné :-)
S pozdravem Hana S. (maminka)

Damien si vždy toužil vyzkoušet jaké to je na "prknech které znamenají svět". Přes dramatické kroužky a konkurzy v ČT jsme se postupně propracovali až k letnímu táboru DFSZK paní Pavlíny Křepelkové. Stručně by se dal charakterizovat jako oáza plná zapálených lidiček, smíchu a pohody. Děcka si mohla zkusit kromě herectví i ostatní profese - což bylo super. Díky tomu syn získal rozhled a úplně nový pohled na práci  okolo natáčení filmu.  Jsme vděční, že ještě dneska existují nadšenci co pořádají takovéto úžasné akce. :-)
Opravdu díky. Rodiče Damiena

S táborem DFSZK jsme vždy spokojeni. Dcerky začaly jezdit od mala a užily si tábor už 5x. Za nás jako rodiče má tábor vše, co má mít - víme, že svěřujeme děti do dobrých rukou, nechybí legrace, skvělá parta a v neposlední řadě skutečný filmovací zážitek a originální téma.
Pavlínce a kolektivu děkujeme.
Rodiče Ellinky a Aničky

Dcerka už dospěla do věku, kdy si chce o prázdninách něco přivydělat, takže letos již nepojede, ale "rozcházíme se" v dobrém :).
Za sebe můžu napsat, že se mi moc líbí koncept tábora, společná tvorba dětí, spousta aktivit související s točením filmečku, a především laskavá a pozitivní atmosféra, kterou jsem cítila z kolektivu, což je dle mého především Vaše zásluha.
Přeji mnoho zdaru a ať se daří,
Irena H. (maminka)

Společnost DFSZK mohu jen a jen doporučit nejen na přípravné kurzy a různé workshopy, ale hlavně pořádá krásný letní tábor s velkým nasazením a zážitky pro děti. Syn jezdil 10let, již je mu 19 má krásné vzpomínky a také díky táboru spoustu zkušeností z filmařské branže a prima přátel. Vedoucí tábora jsou jeden bezvadný tým! Děkuji za krásných letních 10dní za celých 10let pro mého syna.❤️
Dagmar H. (maminka)

Jako matka oceňuji nejen profesionální a odborný přístup, kterého se dětem dostávalo v každém okamžiku, ale i maximální možnou péči a starorostlivot o děti.  Protože jsem jí vždycky posílala s klidným srdcem a vracela se tak spokojená. Dceru jsme mohla posílat na Vaše tábory s velkou důvěrou a klidem, že se mi vrátí v pořádku.
S pozdravem, Jiřina M. (maminka)

Poděkování, které píšu ze srdce ráda:
Syn se trochu bál tolika dní mimo domov, ale nakonec mu bylo nejvíc smutno, když z tábora přijel domů. Prožil kus léta se skvělými lidmi, profesionálními filmaři, leccos si vyzkoušel, otevřelo mu to nové obzory. Navíc máme krásnou vzpomínku, profi film, kde náš syn hraje :)
S pozdravem, Eva K (maminka)

Milá paní Pavlíno, klobouček, za vše, co děláte a co do toho (nejen Vy) vkládáte. 
Poslali jsme Paťku na tento tábor poprvé. Hledali jsme "něco", kde by mohla uplatnit svou zálibu ve čtení a kreativu a kde by se nenudila. Úplnou náhodou jsem narazila na DFSZK. Už telefonát s Pavlínou, hybatelkou všech aktivit a hlavní duší spolku, mě hodně nalomil - děti se nudit nebudou, a hlavně - o děti jde především. S tím jsme měli v minulosti jinde špatné zkušenosti a tak jsem s vírou v řečené Patricii přihlásila. Manžel v reakci na líčení obsahu tábora (zatím pouze z telefonátu) prohlásil, že by se klidně přihlásil jako dobrovolník a zda nepotřebují vedoucí. :-) 
Jen první dny na táboře ukázaly, že jsme se trefili do černého. Sympatičtí vedoucí mi sedli do noty už při předávání dětí na tábor. Třetí den tábora mi Paťka volala, aby mi řekla, že chce jet i příští rok. A to ji dalších 7 dní teprve čekalo! 
Tábor nezklamal, právě naopak - nadšení přetrvává dodnes (5 měsíců od tábora), umocněné další bonusovou aktivitou organizátorů - pro rodiny organizovanou premiérou natočeného filmu vč. nepovedených záběrů a třeba i sestřihu aktivit na táboře. Na rovinu, šli jsme tam s určitými obavami, co asi tak může vylézt ze snahy ukočírovat bandu dětí a natočit s nimi film. A na rovinu - neskutečně jsme se bavili - jak my, rodiče (všichni - to bylo slyšet a vidět :-) ), tak děti. Bez váhání jsme na místě vyplnili přihlášku na další rok, protože tohle je tábor, který stojí za to!  p.s. vedoucí navíc nepotřebujete? :-) Jana K. (maminka)

Mého syna vždy zajímal film a jeho vytváření. Za  několik let, kdy jezdil na tábor se naučil a dozvěděl spoustu zajímavých věcí. Rád sledoval vyprávění herců, účastnil se natáčení a všech her okolo. Hlavně se ale skvěle bavil a pokaždé přijel se spoustou nových a veselých zážitků.
Moc děkuji všem vedoucím a každému, kdo se na pohodové atmosféře na táboře podílí.
Rozhodně doporučuji! Dagmar Ž. (maminka)

Děkuji za pořádání letních filmových táborů, které jsou úžasné a rozvíjejí talents... jsou kvalitně stráveným časem pro děti.
S pozdravem Lucie Š. (maminka)

Dobrý den,
moc Vás zdravím a posílám Májinu přihlášku na tábor. Děkujeme za Máju. Tento rok byl pro nás moc těžký, ale v vás na táboře dokázala Mája zapomenout na všechny strasti. Dlouho jsem neviděla, respektive neslyšela tak spokojené dítě. Mája tu překonává sama sebe a rok od roku na ní vidím jak se zlepšuje. Navíc oceňuji opravdu lidský, individuální přístup. 
Ještě jednou moc děkuji. Lenka (maminka Máji )

Dobrý večer,ohlasy k přípravě tábora,táboru samotnému a potáborovému zpracování do filmu,který pak můžeme vidět na podzimním setkání,máme jen a jen kladné. :-D
Terka je s vámi moc ráda,jste všichni skvělá rodina a parta.Na tábor se vždy těší a nechce se jí odjíždět,když se končí.
Přeji vám všem za celou rodinu krásný adventní čas,pohodové Vánoce hodně zdraví do nového roku 2022.
S pozdravem, Simona S. (maminka)

Dobrý den, paní Křepelková, mockrát děkujeme za dnešek, bylo to naprosto úžasné!
Moc jsme se bavili, film byl vtipný, nápaditý, dojemný, děti úžasné... Ještě jednou moc děkuji Vám i celému vašemu úžasnému týmu za skvělou práci s našimi dětmi a za veškerou vaši energii a trpělivost!!!! :) Jarka V. (maminka)

Dobrý den,
tak tentokrát Michal hned řekl, že na tábor chce jet, takže posílám vyplněnou přihlášku – jako vždy opět 1.turnus. Snad tam nějaké kamarády z minulých let bude mít…
Mějte se hezky.  Simona B. (maminka)

Dobry den Pavlino,
v priloze posilam prihlasku Adama na druhy turnus tabora. Stejne tak potvrzuji, ze Adam bude pokracovat v hereckem krouzku v dalsim pololeti. 
Do Noveho roku preji vsechno nejlepsi, hodne zdravi a stale spoustu te pozitivni energie, s kterou se venujete vsem temto aktivitam :-) Je fajn videt, ze se Adam na ty akce tesi!!!
Moc dekujeme, Lenka D. (maminka)

Pepča na tábor jezdí moc rád, i přes to jeho počáteční stýskání. Však ho znáte. Ani na kluky z chatky si nestěžoval, on je hodně přizpůsobivý a zvyklý na poněkud živějšího mladší bráchu, takže ho už nic moc nerozhodí v tomto smyslu. Takže opravdu v tom, že letos nechce jet (je to jeho rozhodnutí, které mě stejně jako Vás mrzí), není vlastně nic pochopitelného. On sám mi to podal jako že si letos dá pauzu a příští rok pojede určitě zase. Já si myslím, že až nastanou prázdniny, bude ho jeho rozhodnutí mrzet. 
Jsme moc rádi, že jsme na Váš tábor narazili, vím, že tomu všichni věnujete spoustu energie, času a hlavně nadšení. Je neskutečné, co vše stihnete během těch krátkých 10 dnů s nimi udělat a hlavně takový ten kamarádský duch účastníků tábora a i osobní přístup vás dospělých zejména k těm méně průbojným dětem (jako je náš Pepča). Za to Vám moc díky.
Mějte se moc fajn a příští rok na nás nezapomeňte. :-)
Hezký den. Klára (maminka)

Dobry vecer Pavli, to je neuveritelne co umite s detmi udelat. Moc dekuji. Nedalo mi to a posilam par fotecek a zkuste stahnout video:
http://ftp.share.chaperon.cz/00004.MTS / http://ftp.share.chaperon.cz/00003.MTS
Preji uspesne zakonceni tabora a  jeste jednou moc diky
Kamila (babička)
PS: Lauren chce pristi rok opet na oba turnusy a pozadala, zda druhy turnus muze zustat az do konce i v pripade, ze by se to krylo s terminem odletu na
Kypr. Urcite ji vyhovime, poletim s ni pozdeji.

Dobrý den, předně bych Vám moc ráda poděkovala za včerejší premiéru. bylo to moc fajn a výsledný film nemá chybu :-)
KR (maminka)

Dobrý den,
chtěla bych Vám několika řádky poděkovat za naprosto bezvadnou péči a kamarádství k mé dceři během "Divadelního tábora na Butově".
Nejen, že se Karolínce tábor líbil, ale moc by chtěla jet na příští a pokud by to bylo možné, navštěvovat během roku i nějaké kursy.
Samozřejmě rádi přijedeme na premiéru, moc se těšíme a doufáme, že do budoucna zůstaneme v kontaktu.

S pozdravem Brzáková Marie (maminka účastnice)
 

Dobrý večer, ještě jednou obrovská poklona a poděkování. Dítě nám přijelo domů nadšené a až na konci tábora − úžasné. Ručičky nerozdrápané. Byli jste všichni moc úžasní.Vedoucí /asi/ střediska nám jako naprosto nezávislý pozorovatel řekl, že to, jakým způsobem jste se dětem věnovali, ještě nikde neviděl. Takže budete−li Majdu chtít i příští rok, udělejte si čárku v prezentačce. Byla jsem moc ráda,že byla nadšená i Hanča a její babička, když jsem je tak trochu uvrtala. Přeji Vám krásné dny a hlavně hodně úspěchů ve vaší činnosti a prosím prezentujte mé poděkování i ostatním.

Netolická (maminka)

Dobrý den, velice se omlouvám za zpožděnou odpověď z důvodu neplánované dovolené. Dcera letos nepojede, nicméně váš tábor ji velice nadchnul. Tak určitě příští rok. Chtěla bych Vám, alespoň touto cestou, velice poděkovat za Vaší spolupráci a vstřícnost. Přeji krásný den. Procházková (maminka)

Adamovi se na tábor příliš nechtělo (první tábor bez rodinných příslušníků), ale po pár dnech volal, že se mu tam líbí, což pro nás byla velká změna! Domů odjížděl nadšený a plný dojmů. Tábor mu poskytl kreativní prostředí se zázemím přátelských a aktivních lidí se smyslem pro humor a hlavně schopností pracovat s dětmi. Nechyběla ani „teta“, která obejme a potěší, když se stýská po rodičích a přijde s dobře míněnou radou pokud je to třeba. Bylo vidět, ze tábor je srdeční záležitostí lidí, kteří do toho dávají to nejlepši ze sebe. Nechyběla ani zpětná vazba ve formě stručného komentáře k ditěti, posouzení talentu, charakterových vlastností, a na čem je třeba pracovat. Velice cenné informace od nezávislých pozorovatelů... Tábor překonal všechna naše očekávání, a to jsme ještě neviděli filmíky! :) Děkujeme za Vaší energii a těšíme se na příští rok!

Nechvílovi (rodina účastníka tábora)
 

Děkujem za info jaká Aní je, je to vlastně to co jsi nám řekla. Pokud bude tábor v příštím roce můžete s Aní na 99% počítat,byla moc spokojená a těší se na další pokud bude. Jo a kdy dostanem fotky a film? Mějte se moc krásně a pozdravujte osazensto tábora.

Gábi a Aní (maminka a účastnice tábora)

cs