DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Termín kurzu
8.2. - 26.4. 2023 Středy 18:00 - 20:00     
Část I. - ATELIÉR   Část II. - EXTERIÉR             
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace cena pro 1 účastníka  poznámky
Tříměsíční kurz - 12 lekcí  lekce = 120min  pův. 7 200 Kč  zvýhodněná cena 5 040 Kč 
+ 600 Kč (tisk a materiály na výstavu)
min. 4 / max. 8
(všechny věkové skupiny)

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Kurz probíhá ve velmi malém počtu účastníků (obvykle 6) - lektor má možnost klientům věnovat více času a zaměřit se na problémové oblasti.
Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

Účastníci si vyzkouší fotografování portrétů, krajin, produktů, detailů, domácích mazlíčků, momentek, aktivit (sportů atd.), architektury a další. Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a osvojíte si potřebné fotografické postupy tak, abyste uměli využít všech funkcí, které se vám nabízí. Naučíme vás využívat fotoaparát tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu za hranicí běžné amatérské fotografie. Dozvíte se specifika fotoaparátů a jaké funkce a proč je dobré využívat a jak se to na vašich fotografiích projeví.
Všechny získané zkušenosti si vyzkoušíte a procvičíte přímo v praxi nejen na učebně/ ateliéru, ale i v exteriéru a na konkrétních případech. 

Fotografický kurz je určen pro všechny zájemce o fotografování, začátečníkům, středně pokročilým a všem, kteří na svém fotoaparátu využívají vesměs jen plně automatický režim nebo přednastavené režimy. Na své si přijdou i ti, kterým už něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO. 


cs