DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Přípravný kurz k talentovým zkouškám na obor "Filmové a televizní tvorby” 

Termín kurzu
13.9. - 13.12. 2023   Středa 16:00 - 18:00 + 1 víkend Je možné podat přihlášky již na rok 2023! 
Všem zájemcům doporučejeme, aby se přihlásili na kurz fotografie. Navýšíte si tím šance na přijetí na školu vašich snů! Vzhledem ke zvýšenému zájmu o školy tohoto typu v posledních letech.​ 
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace obvyklá cena pro 1 účastníka poznámky
14 lekcí + víkend 25.-26.11. lekce = 120 min (cca 40-50h)  6 490 Kč + 610Kč
(tisk, podklady a materiály pro Panskou -
u dalších škol je příplatek podle velikosti fotografií požadované školou)
minimum 4 - maximum 8 

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Všem zájemcům doporučejeme, aby se přihlásili na kurz fotografie -  8.2. - 26.4. 2023, středy 18:00 - 20:00.
Navýšíte si tím šance na přijetí na školu vašich snů! Vzhledem ke zvýšenému zájmu o školy tohoto typu v posledních letech.
​ 
Pomůžeme vám připravit vše potřebné i vás k talentové zkoušce na školy jako je Panská a jí podobné, aby vaše šance na přijetí byly co nejvyšší. 
Kurz je zaměřen na základní přijímačková témata. U každého z Vás se budeme soustředit na slabá místa a nakonec zkonzultujeme a vybereme kolekci prací (fotografií atd.), které považujete za stěžejní a budete se jimi chtít u zkoušky prezentovat.
Důležitou součástí kurzu je diskuse o Vašich vybraných dílech a zvolených zkouškových tématech, protože částí přijímací zkoušky je i pohovor. 
Za poslední roky máme na filmových a uměleckých školách již mnoho přijatých a studujících žáků (doposud cca 99% úspěšnost), kteří prošli naší přípravou.
Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

 

Hodnocení kurzu od našich spokojených účastníků a rodičů:

Dobrý den, tak Jonáš skončil na třetím místě ze všech zájemců (cca 100) v přijímacím řízení na Eduso a na Panskou získal 80 bodů ze 100, ale bez Vaší přípravy by neměl šanci, zejména nástřel otázek všeobecného testu a příprava na prezentaci fotek, poznámky k videu a pod. Bylo to sice na poslední chvíli, ale zvládnul to.
Děkujeme moc, s pozdravem
Dalibor P. (rodič)


Kurz byl pro me od zacatku velmi narocny, ale po par hodinach jsem si zvykla a bylo to dobry. Bez tohoto kurzu bych se nejspis na Eduso asi nedostala. Jsem vdecna a rada, ze jsme s mamkou tento kurz nasli. Naucila jsem se hodne o fotografii a filmu. Ve fotografii jsem byla uplny zacatecnik. A jsem vice pripravena na skolu a nebudu uplne na zacatku.
Mia (účastník) 


Jak dcera pise na zacatku  mela z kurzu smisene pocity. Na druhe hodine uz prisla nadsena, a ze je to super. Kameru jsem ji koupila o prazdninach, takze byla uplny zacatecnik a nevedela ani zadne pojmy. A to, ze dostala na talentovych zkouskach z fotografie nejvice bodu ze vsech je urcite zasluhou vas. Dekujeme a urcite doporucujeme vyplati se to. 
Michaela H. (rodič)


Dobrý den,
Filip se do druhého kola neprobojoval. Chyběly mu necelé 2 body, ale i tak bych vám s panem Neuerem chtěla poděkovat, myslím, ze si odnesl mnoho znalostí o foceni a vše okolo ho baví ještě víc. Děkuji.
S pozdravem, Michaela B. (rodič)


Dobrý den,
před kurzem jsem s foťákem skoro neuměl zacházet. Byli velice milí, vážně nám chtěli pomoct. Naučili mě tam nutné základy, ale i různé techniky, neučili jen focení,  ale i jak se správně koukat na film a co v něm hledat. Také byli velice milí v tom, že nám pomohli přímo se zaměřit na dané školy a pomohli i s požadavky škol. Kurz bych moc doporučil, protože nejlépe se učíte od lidí co to umí a tady jde vidět že jsou to profesionálové.
Děkuji, Hynek (účastník)

Dobrý den,
chtěla jsem moc a moc poděkovat za Vaši profesionalitu, nasazení a trpělivost při letošní přípravce na Panskou.
Honza se hodně naučil a doufám, že to v lednu zúročí.
Ještě jednou vřelé díky, Jana P. (rodič)


Dobrý večer pani Pavlíno, 
tak přijímačky vypadají nadějně, hlavně Vaší zásluhou. Chtěla bych Vám a panu Jirkovi ještě jednou ze srdce poděkovat za Vaší energii a chuť, kterou jste dětem objetovali, hlavně Kubovi - ta šance tam je. Mějte se moc hezky.
S pozdravem Zlata (rodič)


Dobrý den paní Křepelková,
nevím, jestli vám Jáchym psal, ale na Panskou byl přijat :-), na což jsme velice pyšní! A jelikož jste se na jeho úspěchu podíleli i Vy, tak vám chci touto cestou ještě jednou poděkovat za super kurz! Děkuji a přeji krásný den.
S pozdravem C.Š. (rodič)

 


cs