DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Kurz Fotografování


Termín kurzu
8.2. - 26.4. 2023 Středy 18:00 - 20:00     
Část I. - ATELIÉR   Část II. - EXTERIÉR             
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace cena pro 1 účastníka  poznámky
Tříměsíční kurz - 12 lekcí  lekce = 120min  pův. 7 200 Kč  zvýhodněná cena 5 040 Kč 
+ 600 Kč (tisk a materiály na výstavu)
min. 4 / max. 8
(všechny věkové skupiny)

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Kurz probíhá ve velmi malém počtu účastníků (obvykle 6) - lektor má proto možnost klientům věnovat více času a zaměřit se na problémové oblasti tvorby každého z účastníků.
Kurz je také vhodný pro všechny zájemce, kteří se chtějí hlásit na filmové a fotografické školy. Zvýší si tak šance přijetí na školu svých snů!
Vzhledem ke zvýšenému zájmu o školy tohoto typu v posledních letech, doporučujeme absolvovat tento kurz předtím než půjdete do kurzu přípravného.

Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

Účastníci si vyzkouší fotografování portrétů, krajin, produktů, detailů, domácích mazlíčků, momentek, aktivit (sportů atd.), architektury streetfotografii a mnoho dalšího. Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a osvojíte si potřebné fotografické postupy. Budete tak, umět využít všech funkcí vašeho fotoaparátu. Naučíme vás využívat fotoaparát tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu za hranicí běžné amatérské fotografie. Dozvíte se specifika fotoaparátů a jaké funkce a proč je dobré využívat a jak se to na vašich fotografiích projeví. Zlepšíte si svojí práci s kompozicí obrazu fotografie.  
Všechny získané zkušenosti si vyzkoušíte a procvičíte přímo v praxi nejen na učebně nebo ateliéru, ale i v exteriéru a na konkrétních případech. 

Fotografický kurz je určen pro všechny zájemce o fotografování, začátečníkům, středně pokročilým i pokročilým. Dále pak všem, kteří na svém fotoaparátu využívají vesměs jen plně automatický režim, nebo přednastavené fotografické režimy. Na své si přijdou i ti z vás, kterým už něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO. 


cs